Oferta – klienci biznesowi
15126
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15126,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Oferta – klienci biznesowi

Z NAMI WIZJE

STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ”

Nowoczesne rozwiązania

Z nami stworzysz miejsce dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz charakteru firmy. Realizujemy najbardziej nowatorskie projekty oraz nieszablonowe pomysły naszych klientów.

Najwyższa jakość

Priorytetem naszej firmy jest utrzymanie jak najwyższych standardów wykonywanych prac oraz współpracy we wszystkich zakresach obejmujących prowadzenie firmy. Projekty realizujemy tylko z najlepszymi w branży.

Atrakcyjna cena

Mimo świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie utrzymujemy koszty w ryzach co umożliwia nam proponowanie cen atrakcyjnych dla naszych klientów.

FUNKCJONALNE PRZESTRZENIE BIUROWE

Realizujemy przestrzenie, które oddają indywidualny charakter oraz odpowiadają na potrzeby pracowników firmy lub klientów odwiedzających Wasze biura lub lokale usługowe. Stworzone przez nas wnętrza zwiększają komfort i podnoszą efektywność pracy.

Zajmujemy się także remontami przestrzeni biurowych, nie ważne czy to tylko drobne zmiany czy całkowite przeobrażenia wnętrz. Tworzymy nowoczesne rozwiązania bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej.

WNĘTRZA PRZYSTOSOWANE DO POTRZEB

Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy i wykonywaniu najbardziej nieszablonowych zleceń w branży budowlanej umożliwiają nam realizację każdego z możliwych projektów. Całość prac dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań klientów.

 

Zajmujemy się adaptacjami lokali dla indywidualnych potrzeb sklepów odzieżowych, restauracji, gabinetów medycznych, lokali usługowych i podobnych obiektów. Dbamy o funkcjonalność i wysoką wartość wizualną każdego miejsca, który przekazujemy naszym Klientom gotowy do prowadzenia biznesu.

Niezależnie od tego, czy nasz Klient chce wykończyć małe biuro dla jednoosobowej firmy czy szuka wykonawcy dla całego kompleksu biurowego międzynarodowej korporacji, my podołamy każdemu zadaniu i zrealizujemy koncepcję każdego wnętrza. Do wykończenia wnętrz potrzeba kogoś więcej, niż tylko ekipy remontowo-budowlanej. Tutaj liczy się finezja i wyczucie, by każdy element wnętrza był wykonany perfekcyjnie i współgrał z pozostałymi. Firma SODALIT oferuje wykończenia na najwyższym poziomie dzięki świetnie wykwalifikowanym specjalistom, którzy rozumieją specyfikę wykończenia wnętrz oraz posiadają wyczucie i umiejętności potrzebne do osiągnięcia niezapomnianego efektu.