O nas

Sodalit Remont - Kompleksowe wykończenia wnętrz

SODALIT REMONTY Kompleksowe Wykończenia Wnętrz


O NAS

Jesteśmy lokalną firmą remontowo-budowlaną, która specjalizuje się w kompleksowych wykończeniach wnętrz. Dzięki umiejętnościom naszej ekipy pracowników, ich wszechstronności, pomysłowości jesteśmy w stanie zrealizować dla naszych klientów wszystkie prace „pod klucz”. Zapewnia to szybszą realizację oraz zwolnienie klienta z obowiązku koordynowania prac, a także poszukiwania innych ekip do każdego ich etapu. Wybierając ofertę naszej firmy, otrzymujesz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i dostępem do najnowszego zaplecza sprzętowego. Gwarantuje to świadczenie wysokiej jakości usług i krótkiego czasu wykonania inwestycji. Posiadamy także szereg usług dodatkowych, które zdecydowanie potrafią ułatwić klientowi proces wyboru naszej oferty.

„Powierzenie nam prac wykończeniowych w swoim domu jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć. Potwierdzają to liczni zadowoleni klienci”.

Korzystając usług świadczonych przez SODALIT REMONTY, możesz liczyć na...

DOŚWIADCZENIE

Wykwalifikowana kadra i sprawdzone ekipy, lata pracy oraz tysiące roboczogodzin spędzonych na realizacji wykończenia wnętrz naszych klientów to rzeczy, które procentują teraz w postaci doświadczenia, które pozwala nam wykonywać najbardziej ambitne i wymagające projekty.

KORZYSTNE CENY

Wszystko, o czym czytałeś wcześniej oraz doskonałe planowanie prac remontowych i optymalizowanie kosztów pozwala nam pomimo bardzo wysokiego poziomu usług utrzymywać korzystne dla klienta ceny. Umów się z nami na spotkanie, sporządzimy wycenę, a sam będziesz zaskoczony.

INDYWIDUALNOŚĆ

Masz swoje własne marzenia i potrzeby, oczekujesz dostosowania się ekipy wykonawczej do Twoich wymogów? Nie ma dwóch jednakowych osób jak również projektów dlatego każdy jest wyceniany i przeprowadzany w unikatowy optymalny i komfortowy dla Ciebie sposób.

TERMINOWOŚĆ

Brakuje Ci czasu w ciągle pędzącym życiu, planujesz wszystko z wyprzedzeniem i oczekujesz terminowości? Racja, terminy także dla nas to rzecz święta. Zawsze ich dotrzymujemy tak, aby nasi klienci mogli w porę cieszyć się ze swojego nowego domu. Nam można zaufać!

BEZPROBLEMOWOŚĆ

Doceniasz komfort? Nie chcesz przechodzić niepotrzebnych i stresujących rozmów z różnymi firmami i ekipami?  Nasze zasady współpracy są jasne i bez ukrytych haczyków. Bierzemy pełną odpowiedzialność za realizację zlecenia, po  odebraniu kluczy, dajemy gwarancję na nasze usługi. Każde zlecenie opiera się o sprawdzone umowy wykonawcze.

JAKOŚĆ

Cenisz sobie wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen? W naszej firmie zatrudniamy i współpracujemy tylko z doświadczonymi i sumiennymi pracownikami, korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców i materiałów co w efekcie końcowym przekłada się na najwyższą jakość wykonanego zlecenia, jaka jest możliwa do uzyskania.

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami za pomocą formularza obok lub zadzwoń

kontakt@sodalitremont.pl

578 517 594

Sodalit Remonty Kielce Wykończenia wnętrz