Oferta- klienci indywidualni
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Oferta- klienci indywidualni

Kompleksowe Wykończenia Wnętrz:

Dzięki umiejętnościom członków naszej ekipy i ich wszechstronności wykonujemy prace „pod klucz” co zapewnia szybszą realizację oraz zwolnienie klienta z obowiązków związanych z koordynowaniem prac, a także poszukiwaniem innych ekip do każdego ich etapu. Wybierając naszą firmę otrzymujesz wykwalifikowany zespół specjalistów z dostępem do najnowszego zaplecza sprzętowego co jest gwarancją wysokiej jakości i szybkości wykonania inwestycji. Zaufanie nam i powierzenie prac w swoim domu jest najlepsza decyzją jaką możesz podjąć, co potwierdzają liczni zadowoleni klienci. Usługa kompleksowego wykończenia wnętrza zawiera m.in. takie usługi jak:

przerobienie punktów hydraulicznych

przerobienie punktów elektrycznych/oświetleniowych

wykonanie instalacji audio/wideo

wykonywanie/przenoszenie ścianek działowych

zabudowy gips-kartonowe

sufity podwieszane/systemowe itp.

montaż parapetów

szpachlowanie

malowanie

układanie płytek podłogowych

kompleksowe wykonanie łazienek/toalet

montaż osprzętów sanitarnych

montaż gniazdek/przełączników

montaż oświetlenia LED/żyrandoli itp.

układanie paneli podłogowych/parkietu

montaż drzwi

podłączenie osprzętu audio/wideo

wywóz gruzu i śmieci

sprzątanie po przeprowadzonych pracach

Remonty:

Jako firma przeprowadzamy także remonty mieszkań i domów zarówno w całościowym zakresie jak również drobne prace takie jak malowanie, szpachlowanie, remonty łazienek itp. Powierzając nam remont swojego wnętrza masz pewność, że jedna firma zrealizuje wszystkie prace niezbędne do przeprowadzenia. Podczas remontu wykonujemy takie prace jak m.in.:

Remonty mieszkań

skuwanie starych tynków

wykonanie nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych

wykonanie nowych instalacji elektrycznych

prostowanie ścian/sufitów

wykonywanie zabudów gips-kartonowych

sufity podwieszane

zrywanie starych tapet/farby

usuwanie starych paneli/wykładzin/boazerii

skuwanie płytek

demontaż sprzętów RTV/AGD

usuwanie starych futryn

montaż drzwi

wyrównywanie starych posadzek

układanie płytek

montaż osprzętu sanitarnego/elektrycznego

układanie paneli/parkietu

wywóz gruzu/śmieci

sprzątanie po remoncie

Projektowanie wnętrz

Aby sprostać najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują jak najbardziej kompleksowej usługi zapewniamy możliwość wykonania projektów wnętrz. Dzięki bliskiej współpracy z doświadczonymi projektantami i architektami możemy zaoferować szybki termin wykonania zlecenia a w dodatku atrakcyjną cenę samego projektu. Wybierając nasza firmę wykonany przez Ciebie projekt zrealizuję się praktycznie sam a Ty będziesz mógł cieszyć się pięknym wnętrzem dopasowanym do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Meble na wymiar

Każde wnętrze musi zostać dopełnione odpowiednio dopasowanymi zarówno stylistycznie jak i rozmiarowo meblami, a taka możliwość daje wykonanie ich na indywidualne zamówienie. Sprawiają one, że przestrzeń w domu jest optymalnie wykorzystana i jak najbardziej funkcjonalna a one same zaprojektowane i zatwierdzone przez klienta z elementów, których oczekuje. Wykonaniem mebli zajmują się stolarze z wieloletnią praktyką, która owocuje ogromnym doświadczeniem ale także tacy, którzy swoją pracę wykonują z pasją i wnoszę w projekty klientów indywidualny własny charakter.

pomoc przy zakupie mieszkania od developera

Pomoc w odbiorze mieszkań od developera

Odbiór mieszkania od developera może okazać się wcale nie takim prostym zadaniem. Porysowane szyby w oknach, ściany nie trzymające pionów, krzywe podłogi i wiele innych rzeczy na, które trzeba zwrócić uwagę mogą powodować ból głowy. Na szczęście nie musisz się sam tym zajmować, ponieważ nasi specjaliści mogą zdjąć Ci ten ciężar z barków. Znajomość norm i miejsc szczególnie narażonych na potencjalne błędy ze strony wykonawców pozwala nam na szybką i dokładną weryfikację mieszkania pod względem poprawności wykonania.